STEM imc maakindustrie bouw installatie

Aanmelden STEM van de Master 

Save the dates: donderdag 7 of dinsdag 12 december voor
De laatste STEM van de Master in 2023 in winterse sferen

Geef door hoe je aan deze STEM van de Master deelneemt.

Je kunt via onderstaand formulier aangeven of je op locatie of via de livestream deel wilt nemen.

Deelnemers aan het eXplain/eXpand programma kunnen zich altijd laten vervangen. Maar laat dan wel weten dat je zelf niet kunt komen en wie jouw vervanger is. Noteer de naam van jouw vervanger in het veld waarin je opmerkingen kunt plaatsen.


Deelnemers aan het eXplain/eXpand programma hebben altijd de mogelijk om de opname van de livestream terug te kijken. Nog geen eXplain/eXpand deelnemer? Dan mag je altijd eerst een keer kosteloos kennis komen maken.



Datum onder voorbehoud : donderdag 7 of dinsdag 12 december 2023

Tijd       : 13.30 - 17.30uur 

Locatie: nog nader te bepalen; slechts gedeeltelijke deelname via live-stream

mogelijk 

Op locatie of online deelnemen
We organiseren deze STEM van de Master in winterse sferen op een nog nader te bepalen locatie.


Je kunt een deel van het programma ook volgen via live stream. Geef bij je aanmelding daarom op hoe je deel wilt nemen.


Na aanmelding ontvang je de adresgegevens of de deelnamelink.

Deelnemers aan het eXplain/eXpand programma kunnen deze STEM van de Master on Tour ook terugkijken via de communityportal mijnSTEM.


Tijdstip Neem je deel op locatie, dan ontvangen we je daar graag met koffie of thee. Het aanvangstijdstip is nog niet bekend maar zal in de middag zijn

Altijd terug kunnen kijkenVoor jou als deelnemer aan het  eXplain/eXpand community programma is het altijd mogelijk om sheets, documentatie en opnames terug te kijken van STEM van de Master bijeenkomsten en het STEMmingscafé.
Dat kan via de besloten community portal mijnSTEM.